Marek Sněhota - Stavebnictví

Stavební práce

Reference

Stavebnictví se pod značkou Marek Sněhota - stavebnictví Hlučín profesně věnujeme již od roku 1998. Od menších zakázek jsme svou činnost postupně rozšiřovali až ke kompletnímu stavebnímu servisu, který vám poskytujeme nyní. Zajišťujeme veškeré stavební, zateplovací, zednické, sádrokartonářské, obkladačské, instalatérské, topenářské a elektromontážní práce. Realizujeme stavební práce v exteriéru i interiéru budov.

Novostavby

Stavby na klíč jsou jednou z našich hlavních činností. Nabízíme odborné stavební práce, provádíme výstavbu rodinných domů na klíč.

Zobrazit sekci

Rekonstrukce

Realizujeme rovněž rekonstrukce a modernizace budov na klíč. Provádíme kompletní i dílčí rekonstrukce rodinných a bytových domů. Nabízíme rekonstrukce panelových bytů či bytového jádra.

Zobrazit sekci

Zateplení fasády, zateplení domu

Provádíme zateplení fasád rodinných domů, zateplování panelových a bytových domů.

Zobrazit sekci

Stavby v Moravskoslezském kraji

Jako stavební firma působíme zejména v Moravskoslezském kraji. Stavební práce provádíme na Ostravsku, v regionu Ostravy, Opavy, Havířova, Hlučína, Karviné a okolí.

Záleží nám na výsledku

Stavíme na osobním a vstřícném jednání s investory staveb. Záleží nám na výsledku naší práce. Při realizaci staveb, rekonstrukcí a zateplování budov používáme výhradně kvalitní stavební materiály a profesionální náčiní. Spolupracujeme se zkušenými a ověřenými řemeslníky, u kterých si jsme jisti, že odvedou svou práci pečlivě a v maximální kvalitě. Na námi prováděné dílo poskytujeme prodlouženou záruku.

Zelená úsporám

Jsme registrovaným odborným dodavatelem programu Zelená úsporám. Nabízíme vám své služby v oblasti:

Created by people in Arsyline.cz © 2015 - 2024